Suites Recanto Renascer
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in openbare ruimtes | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Zwembad Overdekt zwembad |
| Eigen strand Strandtoegang | Sportactiviteiten Waterglijbanen | Roken niet toegestaan Rookvrije kamers |
| Kindvriendelijk Kinderzwembad Speelzaal | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Suites Recanto Renascer Caraguatatuba hotel bevindt zich in de nabijheid van het Playa Brava, gelegen op circa 4 km afstand. Deze comfortabele herberg beschikt over wifi in openbare gebieden.
Binnen circa 15 minuten met de auto kunnen gasten het strand Massaguacu bereiken.
Het hotel telt 6 kamers, waarvan sommige zijn voorzien van een patio, breedbandinternet en een flatscreen TV met satellietzenders. Er zijn ook een koelkast en keukengerei in sommige woonunits.
- Luchthavens
- Luchthaven São José dos Campos94 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- Gratis WiFi in openbare ruimtes
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Kleedkamer
- Brandblussers
- Toegangssleutel
Horeca
- Gedeelde keuken
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Overdekt zwembad
- Strandtoegang
- Zonneterras
- Barbecuefaciliteiten
- Ondiep gedeelte
Diensten
- Wasserij
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Patio
- Terras
- Tuinmeubelen
- Eettafel
- Flat-screen TV
- Kinderzwembad
- Waterglijbanen
- Speelzaal
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🚗
Kan ik mijn auto vlakbij Suites Recanto Renascer hotel parkeren?
Suites Recanto Renascer hotel biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - 🕗
Wat is het laatste dat we kunnen van Suites Recanto Renascer hotel uitchecken?
Klanten van Suites Recanto Renascer hotel moeten klaar zijn om om 11:00 uit te chechken. - 💵
Wat is de prijs van een kamer in Suites Recanto Renascer hotel?
De gemiddelde kamerprijs in Suites Recanto Renascer hotel is $29. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel.